Діяльність Ради молодих вчених

МОЛОДІ ВЧЕНІ ТНМУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У РЕГІОНАЛЬНІЙ ЗУСТРІЧІ РАД МОЛОДИХ ВЧЕНИХ

6 червня 2023 року за ініціативи Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України відбулася регіональна зустріч рад молодих вчених Тернопільської області на базі Тернопільської обласної військової адміністрації.

ТНМУ представляли голова ради молодих вчених, канд. фарм. наук, асистент кафедри управління та економіки фармації з технологією ліків Анастасія Дуб та члени РМВ: Ірина Довга (аспірант кафедри хірургії факультету післядипломної освіти), Михайло Бабій(аспірант кафедри травматології та ортопедії з військово-польовою хірургією), Віталій Луцик (аспірант кафедри патологічної анатомії з секційним курсом та судовою медициною) та Віра Хавтур (аспірант кафедри медичної біології). На зустріч також були запрошені представники Тернопільського національного технічного університету імені І.Пулюя, Тернопільського національного педагогічного університету імені В.Гнатюка та Західноукраїнського національного університету.

ТДМУ ПОПУЛЯРИЗУЄ ДОСЛІДНИЦЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ СЕРЕД МОЛОДІ

Нещодавно для студентів Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, які зацікавлені у науковій діяльності, Студентський парламент спільно з Науковим товариством студентів та Радою молодих вчених організували зустріч з головою НТС Катериною Галей та головою РМВ Світланою Кучер

Присутні дізналися про те, з чого потрібно розпочати свої перші кроки в науці, як розвинути свій науковий потенціал, як правильно писати наукові публікації.

Катерина Галей також розповіла про діяльність Наукового товариства студентів, його мету, завдання і досягнення. 

Молоді науковці отримали інформацію про особливості реєстрації для участі в наукових конференціях, форумах, конгресах в Україні та за кордоном. 

Голова Ради молодих вчених Світлана Кучер розповіла про особливості післядипломної освіти, вступу до аспірантури та клінічної ординатури.

НАУКОВИЙ МОЛОДІЖНИЙ ОСЕРЕДОК ТДМУ ОРГАНІЗУВАЛО ЛІТЕРАТУРНИЙ ВЕЧІР

Книги – добрі і розумні порадники. Недарма кращі з них дістали назву «вічні супутники», адже кожне нове покоління відкриває їх для себе і повертається до них протягом життя, а вони знов і знов допомагають пізнавати світ. На жаль, сьогодні книга витісняється телебаченням, комп’ютерами, мобільними телефонами. Не так давно твір відомого фантаста про те, як люди позбуваються книг, здавався настільки нереальним, що викликав посмішку. А зараз багато хто думає, що в сучасному інформаційному суспільстві книга відходить у небуття. У крайньому разі їх замінюють новітні гаджети, адже в невеликий за розміром планшет можна закачати цілу бібліотеку (а ще краще — дайджести), а в Інтернеті швидко знайти будь-яку інформацію.

З метою популяризації книги і читання члени Наукового товариства студентів та Ради молодих вчених Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського організовують заходи, під час яких наголошують на важливості друкованих видань. Студенти-медики не забувають про важливість здобуття знань не лише у медичній царині наук, а й дбають про всебічний розвиток кожного. Літературний вечір, який відбувся 8 листопада, був присвячений духовному зростанню і важливості збереження моральних еталонів суспільства. Учасниками заходу були продекламовані уривки з творів українських і світових класиків, зокрема «Тіні забутих предків» Михайла Коцюбинського, байки і притчі Григорія Сковороди, поезії Лесі Українки та Ліни Костенко, «Великий Гетсбі» Френсіса Скотта Фіцджеральда, «Сто років самотності» Ґабріеля Ґарсіа Маркеса, «Великі сподівання» Чарльза Діккенса

«Книги – морська глибина,

Хто в них пірне аж до дна,

Той, хоч і труду мав досить,

Дивнії перли виносить».

(І. Франко).

Не зважаючи на те, що навчання забирає багато часу, студенти-медики та молоді науковці не забувають про багатство і цінність як української, так і світової літератури, адже для них книги завжди залишаються вірними супутниками і порадниками.

СТУДЕНТИ ТА МОЛОДІ НАУКОВЦІ ТДМУ ЗМАГАЛИСЯ У ЗНАННІ ІСТОРІЇ РІДНОГО ВИШУ

Студентське наукове товариство спільно з Радою молодих вчених Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського  організувало брейн-ринг «Віхами історії ТДМУ». Позмагатися в ерудиції вирішили найкращі студенти та молоді науковці. Питання вікторини стосувалися історичного становлення університету, відомих діячів науки ТДМУ та сьогодення університету. У стислий час потрібно було швидко дати правильну відповідь.

ІНОЗЕМНИХ СТУДЕНТІВ ЗАЛУЧИЛИ ДО РОЗВИТКУ МОЛОДОЇ НАУКИ В ТДМУ

Нещодавно з ініціативи Студентського парламенту Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського відбувся тренінг для молодих науковців з числа іноземних студентів «Наукова діяльність для розвитку наукового потенціалу студентів-медиків і вдосконалення майбутніх лікарів». Партнером цього заходу стала філія Європейської асоціації студентів-медиків (European Medical Students’ Association), до якої входять майбутні медики ТДМУ з різних країн.

Голова Наукового товариства студентів нашого університету Катерина Галей розповіла про те, з чого потрібно розпочати свої перші кроки в науці, як розвинути власний науковий потенціал, як правильно писати наукові публікації.

Вона детально ознайомила з роботою НТС, пояснила важливість наукової активності у подальшій професійній діяльності.

«Наукове товариство студентів завжди відкрите до співпраці з вами. Ви можете в будь-який момент звернутися до нас – і отримаєте допомогу та поради. Нам важливо, аби молода наука в ТДМУ розвивалася, тому завжди раді бачити вас», – зазначила Катерина Галей.

Молоді науковці з числа іноземних студентів отримали інформацію про особливості реєстрації для участі в наукових конференціях, форумах, конгресах в Україні та за кордоном.

Голова Ради молодих вчених Світлана Кучер розповіла про особливості післядипломної освіти, вступу до аспірантури та клінічної ординатури.

Головний акцент під час зустрічі робився на активній участі іноземних студентів у конгресі молодих вчених, який невдовзі відбудеться в ТДМУ

Молоді науковці університету представили результати своїх досліджень

Представники РМВ кафедри управління та економіки фармації з технологією ліків взяли участь в організації проведення та представили результати своїх досліджень на VІІI науково-практичній конференції з міжнародною участю «Науково-технічний прогрес і оптимізація технологічних процесів створення лікарських препаратів» , яка відбулась 23-24 вересня 2020 року.

З матеріалами VІІІ науково-практичної конференції з міжнародною участю "Науково-технічний прогрес і оптимізація технологічних процесів створення лікарських препаратів" можна ознайомитись за посиланням:

https://repository.tdmu.edu.ua/handle/123456789/16963

Молоді науковці університету прослухали онлайн-семінар "Цифрові інструменти Google для науковців"

Молоді науковці університету представили результати своїх досліджень

ХIV ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ "АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ КЛIНIЧНОЇ МЕДИЦИНИ»

20 листопада 2020 р.

(ДЗ «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України»)

Науково-практична конференція з міжнародною участю «YOUNG SCIENCE 2. 0» 

20 листопада 2020 року 

(НАЦІОНАЛЬНА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ІМЕНІ П.Л. ШУПИКА)