XXVІІ Конгрес студентів та молодих учених "Майбутнє за наукою"

Збірник 2023.pdf
Програма 2023.pdf

10-12 квітня 2023 р. на базі Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського МОЗ України відбувся 27Конгрес студентів і молодих вчених, який об'єднав науковців з усіх куточків України та зарубіжжя.

Висловлюємо Вам сердечну вдячність за Вашу участь у роботі Конгресу, який уже впродовж 27 років відбувається на базі Тернопільського національного медичного університету імені І.Я.Горбачевського МОЗ України.

Усі матеріали Конгресу розміщені на нашому сайті та доступні для завантаження.

Відеозапис секційних засідань можна переглянути за посиланнями:

https://youtube.com/@studentsscientificsocietyt1092

https://youtube.com/@user-bh6gm1uk6y

З повагою, 

організаційний комітет

Перше пленарне засідання

10 квітня 2023 р.

Друге пленарне засідання

12 квітня 2023 р.

Секції "Психіатрія"; "Профілактична медицина, соціальна медицина, медична інформатика, організація охорони здоров’я. Реабілітація"

Секції "Хірургія, малоінвазивна хірургія, дитяча хірургія"; "Неврологія, нейрохірургія"; "Акушерство, гінекологія"; "Клінічне медсестринство. Медицина надзвичайних ситуацій, реаніматологія, анестезіологія"

Секції "Педіатрія"; "Морфологія в нормі та експерименті. Патоморфологія, судова медицина."; "Молодіжні громадські і волонтерські активності, студентське самоврядування як платформа для розвитку софт-скіллс та особистісних якостей майбутнього. Суспільні та гуманітарні науки"

Секції "Експериментальна медицина"; "Біологія, мікробіологія"

Секції "Гастроентерологія, ендокринологія. Гематологія, онкологія, радіаційна медицина. Фтизіатрія, пульмонологія. Випадки з практики"; "Імунологія, алергологія. Інфекційні хвороби, дерматовенерологія"

Секції "Оториноларингологія, офтальмологія. Стоматологія"; "Кардіологія, ревматологія, нефрологія"; "Фармакологія, фармація"; "Ортопедія, травматологія"