Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей

Мета конкурсу - підготовка фахівців нової генерації європейського рівня, формування у них знань і умінь дослідницької діяльності, для яких установлення на професійну майстерність є пріоритетною стратегією їх життєдіяльності.

Основними завданнями конкурсу є:

  • виявлення та розвиток обдарованих студентів, сприяння реалізації їх здібностей;

  • стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді;

  • популяризація досягнень науки, техніки та інноваційних технологій;

  • залучення провідних вчених, наукових, науково-педагогічних працівників до творчої роботи з обдарованою молоддю.

https://imzo.gov.ua/osvita/vyscha-osvita/vseukrayinskiy-konkurs-studentskih-naukovih-robit-z-prirodnichih-tehnichnih-ta-gumanitarnih-nauk/

Наказ МОН.pdf

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1457 від 24.11.2020 року «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році» базовим вищим навчальним закладом з проведення ІІ туру Конкурсу з галузі «Медицина» призначено Буковинський державний медичний університет.

На Конкурс подаються наукові роботи із супровідними документами, оформлені відповідно до вимог Розділу III Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 605 від 18.04.2017 року.

Оформлені згідно вимог матеріали не більше трьох наукових робіт з кожної спеціальності, що входить до галузі «Медицина», з поміткою на конверті «Конкурс студентських наукових робіт», просимо надсилати до 15 лютого 2021 року (за поштовим штемпелем) за адресою: науковий відділ, Буковинський державний медичний університет, Театральна площа, 2, м. Чернівці, 58002.

Підсумкова науково-практична конференція Конкурсу з галузі «Медицина» відбудеться у режимі відеоконференції. Автори кращих наукових робіт отримують запрошення для участі у конференції та захисту роботи.

Детальна інформація про організацію та проведення ІІ туру Конкурсу буде розміщена за адресою:

http://bsmu.edu.ua, http://snt.bsmu.edu.ua.

Порядок проведення Конкурсу та вимоги до наукових робіт викладені у нижче доданих нормативних документах.

http://snt.bsmu.edu.ua/?page_id=4780

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1457 від 24.11.2020 року «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році» базовим вищим навчальним закладом з проведення ІІ туру Конкурсу з галузі «Теоретична медицина» призначено Одеський національний медичний університет.

http://www.onmedu.edu.ua, office@onmedu.edu.ua

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1457 від 24.11.2020 року «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році» базовим вищим навчальним закладом з проведення ІІ туру Конкурсу зі спеціальності «Педіатрія» призначено Київський медичний університет.

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт відбудеться 15 квітня 2021 року за адресою: м. Київ, вул. Бориспільська, 2, аудиторія 302.

Для участі у Конкурсі необхідно до 15 березня 2021 року надіслати студентські наукові роботи в друкованому вигляді та відповідні супровідні документи на поштову адресу: ПВНЗ «Київський медичний університет» з позначкою «Конкурс студентських наукових робіт», 02099, м. Київ, вул. Бориспільська, 2 та електронну версію на електронну адресу n.kyzyma@kmu.edu.ua.

https://kmu.edu.ua/kmu-bazovij-zaklad-ii-turu-vseukraїnskogo-konkursu-studentskix-naukovix-robit-zi-specialnosti-pediatriya/

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1457 від 24.11.2020 року «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році» базовим вищим навчальним закладом з проведення ІІ туру Конкурсу зі спеціальності «Фармація, промислова фармація» призначено Національний фармацевтичний університет.

https://nuph.edu.ua/vseukr-konkyrs-nayk-r_nfau/

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1457 від 24.11.2020 року «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році» базовим вищим навчальним закладом з проведення ІІ туру Конкурсу зі спеціальності «Стоматологія» призначено Українську медичну стоматологічну академію.

https://www.umsa.edu.ua/sections/naukovyi-viddil/vseukrayinskiy-konkurs-studentskih-naukovih-robit-2020-2021-rik

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1457 від 24.11.2020 року «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році» базовим вищим навчальним закладом з проведення ІІ туру Конкурсу зі спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія" призначено Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.

У конкурсі можуть брати участь студенти (курсанти), які здобувають вищу освіту за освітнім ступенем бакалавра, магістра у вищих навчальних закладах України незалежно від форм власності та підпорядкування, у тому числі іноземці та особи без громадянства, що навчаються у цих навчальних закладах, студенти вищих навчальних закладів інших країн.

На конкурс подаються самостійно підготовлені наукові роботи студентів оформлені у відповідності до вимог розділу III положення № 605 «Про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей» від 18.04.2017 р.

Для участі у ІІ етапі конкурсу кожен вищий навчальний заклад подає не більше трьох наукових робіт.

Конкурсні роботи необхідно надіслати звичайним поштовим відправленням до 15 лютого 2021 року (за поштовим штемпелем) поштовим відправленням за адресою:

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича (Конкурс 227 «Фізична терапія, ерготерапія»)

вул. Коцюбинського, 2, м. Чернівці, 58012

а також не пізніше 15 лютого 2021 року на офіційну електронну пошту конкурсу konkurs227@chnu.edu.ua (без Додатку 1 «Відомості про автора (авторів) та наукового керівника наукової роботи»).

При заповненні відомостей про автора необхідно перевірити правильність вказання електронної адреси та контактного номеру телефону конкурсанта.

http://www.chnu.edu.ua/index.php?page=ua/news/announcement&data[5774][id]=13752

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1457 від 24.11.2020 року «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році» базовим вищим навчальним закладом з проведення ІІ туру Конкурсу з галузі «Технології медичної діагностики та лікування (лабораторна діагностика)» призначено Запорізький державний медичний університет.

www.zsmu.edu.ua, nedelskayasvetlana@gmail.com

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1457 від 24.11.2020 року «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році» базовим вищим навчальним закладом з проведення ІІ туру Конкурсу з галузі «Клінічна та фундаментальна медицина, профілактична медицина, фармакологія, фармація (англійською мовою)» призначено Національний медичний університет імені О. О. Богомольця.

http://nmuofficial.com/nauka/konkursy-granty/